Управа:
Радован Ковачевић – директор
Данијела Поп-Јованов – помоћник директора
Јелена Рудовић – помоћник директора
Јелена Јокић – секретар
Стручни сарадници:
Нада Илић – педагог
Наташа Црнић Митрић – психолог
Драгана Голић – библиотекар
Рачуноводство и администрација:
Владимир Јокић – шеф рачуноводства
Милена Трнинић – благајник
Професори српског језика:
Мерима Аранитовић
Ненад Војводић
Мирјана Грубишић
Татјана Илић
Обренка Давидовић
Драгана Белегишанин Закић
мр Гордана Мутић
Гавра Дражић
Професори књижевности:
др Маја Стокин
Јелена Марјановић
др Јелена Ратков Квочка
Љиљана Малетин Војводић
Сандра Урбан
др Јована Реба
Професор реторике и беседништва:
др Маја Рогач
Професор лингвистике:
Славица Шокица
Професори латинског и грчког језика:
Бојана Буторац
Пирошка Сегеди
Радмила Шербеџија
Татјана Живковић
Александар Станишић
Бранко Стојков
Јелена Рудовић
Професори енглеског језика:
Весна Белић
Слободан Косановић
Милан Ђуришић
Корнелија Ракић Одри
Светлана Јосимов
мр Бранкица Ивков
Јованка Радмиловић
Небојша Пајић
Катја Берић
Слободан Ристић
Наташа Самарџић
Косовка Шарац
Јелена Петровић
Јована Шућов
Миона Брканић
Тања Кнежевић
Професори немачког језика:
Љиљана Берковић
Александар Требатицки
Дубравка Секулић
Драгана Кошарчић
Andreas Fleischman – лектор
Професори француског језика:
Милица Француз
Драгана Турудић
Професори руског језика:
Емилија Попов Прерадовић
Жељка Рашковић
Нађа Маркс
Професори италијанског језика:
Марија Јовановић Бељански
Јасмина Ковачевић
Професори шпанског језика:
Јелена Крспогачин
Јелена Камберовић
Професор норвешког језика:
Милица Гагић
Професор јапанског језика:
Вишња Јаношевић
Професори кинеског језика:
Љубица Чуданов
Маријана Марковић
Професори историје:
Дејан Ђурђев
Александар Саша Стојкечић
Никола Крчмар
Професор социологије:
Гордана Ивановић
Професор психологије:
мр Биљана Летић
Вероучитељ:
Петар Николић
Професори филозофије:
Снежана Радишић
др Срђан Дамњановић
Професори географије:
Љиљана Радисављевић
Јулијана Дорошки
Професори физике:
Здравко Мутин
Јасмина Поповић
Професори хемије:
Зоран Рогановић
Татјана Пуповац
Професори биологије:
Тамара Шандоров
Душица Бегојев
Професори математике и информатике:
Бранка Ранисављевић
Ирена Станишић
Дејан Стакић
Милена Трпчевић
Професори рачунарства и информатике:
Горан Јовишић
Петар Малеш
Професори ликовне културе:
Јована Поповић Бенишек
Оливера Попов
Професори музичке културе:
Растко Павлов
Драгана Миленковић
Професори физичког васпитања:
Дејан Орлић
Валерија Удовичић
Зоран Банићевић
Tехничар одржавања:
Мишко Кордић
Чистачице:
Даница Станић
Снежана Корпаш
Сања Пралица
Милица Ранђеловић
Татјана Драшковић
Јасна Јанковић Радојев
Даница Крагуљ
Зорица Миладиновић
Драгана Поповић
Домар:
Никола Пралица