Представа “Значи Марко, као Краљевић” је освојила на 25.Школском позорју: награду за музику, награду за ликовност представе и награду за најбољу представу Позорја

Представа “Значи Марко, као Краљевић” је освојила на 25.Школском позорју: награду за музику, награду за ликовност представе и на..

Ученица Карловачке гимназије, освојила 3. место на 27. Поетском конкурсу “Десанка Максимовић

Тамара Бардун, ученица 2-6 разреда Карловачке гимназије, освојила је 3. место на 27. Поетском конкурсу “Десанка Максимовић” у Ваље..

CORSO DI CULTURA ITALIANA GARGNANO КУРС ИТАЛИЈАНСКЕ КУЛТУРЕ У ГАРЊАНУ, НА ЈЕЗЕРУ ГАРДА

Протеклог пролећног распуста, у периоду од 26. априла до 1. маја, 32 ученика италијанског језика II I III године Карловачке гимназије, у пра..

Републичко такмичење из књижевности – Књижевна олимпијада 2019. године

Републичко такмичење из књижевности – Књижевна олимпијада одржава се у Карловачкој гимназији већ седми пут, 11. и 12. маја 2019. године. О..

ДРУЖЕЊЕ ЛИТЕРАРНИХ СЕКЦИЈА У КАРЛОВАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ – ФИЛОЛОШКИ СУСРЕТИ 2019.

и 18. априла 2019. у Карловачкој гимназији одржан је део манифестације Филолошки сусрети 2019, чија је реализација предвиђена од септембр..